ersintepe
GÜMÜŞ MOR ALEV

BEN GÜMÜŞ MOR ALEVDEN BİR VARLIĞIM BEN TANRI'NIN İSTEDİĞİ SAFLIĞIM 
  
Bu mantra temizleyici bir etkiye sahiptir. Gümüş Mor Alev Mantralarının birer spiritüel antiseptik olduğunu söyleyebiliriz. Bu spiritüel antiseptiği bilincinize, zihninize, fiziksel bedeninize sel gibi akıtabilirsiniz, her şey temizlenir. Bu Mantra'yı sabahları banyoda ya da tuvalette şarkı olarak söylerseniz onun, bulunduğunuz mekana, oturma odanıza Gümüş Mor Rengi, Gümüş Mor Enerji 'yi getirdiğini görürsünüz, kuşkusuz bu da titreşimi yükseltir. Bu Mantra'yı günlük yaşamınızda kullanın, onu günde şarkı olarak düzinelerce kez söyleyin, her şeyin Gümüş Mor olmaya başladığını göreceksiniz. Titreşim evinizin duvarlarının, arabanızın metal aksamının, mücevherlerinizdeki madenlerin, hem fiziksel hem de spiritüel enerji sisteminizin içine ulaşır. Gerçekten de Gümüş Mor parlamaya başlarsınız!
 
BEN GÜMÜŞ MOR ALEVDEN BİR VARLIĞIM BEN   TANRI'NIN İSTEDİĞİ SAFLIĞIM

"BEN" olumlamaları son derece güçlüdür. "BEN", "Benim Tanrı benliğim... ile tümüyle  özdeşleşiyor" anlamına gelir. Yapabildiğiniz sıklıkta  "BEN Gümüş Mor Alev'im"olumlamasıyla  bitirin çalışmalarınızı. Bu şekilde, bastırılmış bütün negatif durumlar pozitif duruma gelirken, hayatınızın da değiştiğini fark edebilirsiniz.
Bu Mor Alev'i gittiğiniz her yerde arkanızda da bırakabilirsiniz. Alevi getirebilir ve onu birçok yere yerleştirebilirsiniz. Onu yaşadığınız şehrin sokaklarına, parklarına, enerji noktalarına yerleştirin. O, sadece insanları değil, hayvanları, kuşları, her şeyi dönüştürmek için orada olacaktır. 
 Gümüş Mor Alev'i çağırmak için de, rahatça nefes alın ve Gümüş Mor Alev'i çağırın. Alev'in etrafınızı sardığını ve bütün düşük titreşimlerinizi yaktığını gözünüzün önünde veya zihninizde canlandırın ya da hissedin. Uyumsuzluğunuzun sürüp gittiği bir kişiyi, bir yeri ya da bir durumu gözünüzde canlandırın, arındığını hissedinceye kadar onu Gümüş Mor Alev'le sarın. Gümüş Mor Alev'den, bütün gün boyunca önünüzdeki yola alev saçmasını isteyin. Gümüş Mor Alev'in bütün gezegeni sardığını ve olumsuzlukları yaktığını zihninizde canlandırın.
                                
                                  Gümüş Mor Alev Enerjisi Kullanma Önerileri

GMA enerjisi kullanım alanları;


GMA yı göz önünde canlandırma...ellerimizi kullanma...bedendeki hisleri takip etme yolu ile kullanabiliriz. GMA yı kullanmak icin ,önce enerjiyi davet etmek gerekir.Bunun icin;"kalbimi,benligimi,bedenimi ,bilincimi ve ruhumu GMA enerjisine acıyorum." ...demeliyiz. Enerji birkac sn. icinde akmaya baslayacaktır.

Örnekler:

Chakraları sifalandırmak:

Ellerinizi sıra ile her chakranıza yerlestirerek: "bu bölgedeki tüm olumsuz  duygu,his,ve anıların GMA ile dönüsüme ugratılması,arıtılması ve sifalandırılmasına niyet ediyorum "dersiniz. Her cakrada 5 dakika kalınız...daha fazla kalmak geregi hissederseniz kalınız.

Falanca " hastalığıma neden olanduygu,his ve anının GMA ile dönüsüme ugraması ve sifa bulması  niyeti ile diyerek ,bir elinizi basınızın üstüne,bir elinizi hasta olan bölgeye lokal olarak koyunuz. 10 dakika yeterlidir...gerek hissederseniz daha fazla olabilir.Bu uygulamayı istediginiz sıklıkta yapabilirsiniz.

Bilic ve bilincaltındaki olumsuz kalıpları arındırmak:

Bunun icin  "Bilinc ve bilincaltımdaki '......' korkumdan arınmak niyeti ile GMA gönderiyorum." Bu korkular farklı konular icerebilir.Örnegin:güvensizlik korkusu,degersizlik korkusu,sevilmeme korkusu,terkedilme korkusu,parasızlık korkusu....vs..Simdi ellerinizi kullanarak;bir elinizi (avuc ici basa degecek )basın arkasına ,beynin alt kısmına ,diger elinizibasın tam üstüne,aynı anda koyarak 10 dakika GMA veriniz.Bunu 7 gün tekrar ediniz.

Falanca kisi ile aramızdaki sorunun (is ,es ,arkadaslık ),her iki tarafın da hayrına olacak sekilde GMA ile  dönüsüme ugratılması ve sifalandırılması niyeti ilediyerek bir elinizi kendi basınızın arkasına ,diger elinizi deüstüne koyarak 10 dakika gma veriniz.

Karma ile ilgili: 
 1. falanca hastalıgım ile ilgili karmamın,gecmis ve simdiki bedenimden cözülmesini,Gma ile dönüsüme ugratılarak,olumlu hale getirilmesine ,şifalandırılmasına niyetleniyorum ,tesekkür ederim...sessiz kalın...dikkatinizi bedeninize verin...cözülmelere tanık olun..5,10 dakika sürebilir..bittigine emin olun ve tesekkür edin.

2. "sürekli olumsuz giden is durumumla ilgili karmamın gecmis ve simdiki bedenimden ,bilinç ve bilincaltımdan cözülerek GMA ile dönüsüme ugratılması ve sifalandırılmasına niyet ediyorum."..sessizce kalın ..bedeninizdeki ve basınızdaki cözülmelere tanık olun.(bunları hissetmesenizde gerceklesir. )....mühim olan niyettir.1 kez yeterlidir.

3. Örnek; "aldatılma ile ilgili olumsuz karmamın,gecmis ve simdiki beden kayıtlarımdan ,bilinc,bilincaltı kayıtlarımdan cözülmesini, GMA ile dönüsüme ugratılarak olumlu hale getirilmesine niyet ediyorum"....sessiz kalın...bedeninizdeki ve basınızdaki cözülmelere tanık olun...tesekkür edin....1 kez yeterlidir.

4. Esimle aramdaki müsterek karmanın gecmis ve simdiki beden hafızamdan ve zihin hafızamdan cözülmesi GMA ile dönüsüme ugratılması ve sifalandırılmasına niyet ediyorum"..sessiz kalın...basınızın arka kısmına ve bedeninize dikkatini verin....cözülmelere tanık olun...5,10 dakika...1 kez yeterlidir.

Tanrısal benligimle aramda perde yaratan tüm olumsuzluklarımın GMA ile arıtılmasını dönüsüme  ugratılmasına niyetleniyorum....ve bir elinizi basınızın üstüne bir elinizi kalbinizin üstüne koyarak 10 dakika GMA veriniz.ûstediginiz sıklıkta yapabilirsiniz...

Falanca kisiye olan öfkemin,nefretimin GMA ile dönüsüme ugratılarak affetme haline dönüstürülmasine  niyet ediyorum.Gecmis ve simdiki beden hafızamdan ve zihin hafızamdam çözülmesine niyet ediyorum...sessiz kalın....izleyin..tesekkür edin..

Bulundugunuz ortamda negatif enerji hissediyorsanız,GMA yı cagırarak ,ortamı  arıtmasını,dönüstürmesini isteyebilirsiniz.

Tüm psişik saldırılardan arınmak üzere niyetlenebilirsiniz..  Belli bir bölgeye belli bir durumicin; Deprem,Sel,Salgın,Huzursuzluk...vs.. O bölgeyi zihinde canlandırarak GMA ile sarabilirsiniz.Veya ellerinizi karşıya dogru tutarak o bölgeye gitmesiiçin GMA gönderebilirsiniz.

Tüm dünyaya GMA gönderebilirsiniz. 

Ülkenize GMA gönderebilirsiniz. 

Kendiniz sık sık, Gma ile dus yapmayı deneyebilirsiniz. 

Elektronik cihazlarınıza, bilgisayarınıza GMA gönderebilirsiniz...